Sluiten

verslag Tikkeltje eigenwijze livera partij

Klik hier voor alle foto's :
https://myalbum.com/album/w18QtI5cYTdU



Tikkeltje Eigenwijze Livera partij

Na een lange zomerstop, stond de laatste ledenpartij op het programma, wederom met zachte bal en op de klinkers rondom het dorpshuis.I.v.m. een stelletje autofreaks was de partij uitgesteld naar afgelopen zondag,maar daar maalde niemand om want de weersomstandigheden waren super en de kaatsers keken af en toe me t een schuin oog naar het grasveld, wat er al fantastisch uit ziet. Waarschijnlijk wordt hier volgend jaar met nacht kaatsten het nieuwe veld geopend.

Bij de senioren waren de A’s en B’s door elkaar heen gehusseld en dit leverde zeer interessante partijen en af en toe hilarische momenten op.

Op papier waren al een paar parturen omcirkeld die er wellicht met de kransen vandoor zouden gaan en bij de senioren maakten Lubbert Dijkstra en Annemaaike van der Wal dit ook waar. In de finale waren ze te sterk voor Sjoerd Zwaan (met blessure uitgevallen) Gido Bos en Jorrit de Ree.

Bij de Jeugd A was er een zeer spannende finale waar Yorick Nota en Shane Werkman eerst dik achter maar uiteindelijk waren Manon Overzet en Lars Dijkstra toch de baas over de boys.

De jongste jeugd was ook zeer fanatiek bezig en daar waren Danique Boers en Marit O’Keefe heer en meester in de finale en wonnen ze van Elise Zijlstra en Famke de Jong.

Na de prijsuitreiking en de winnaars van de competitie en de KV in ‘e Flecht bokaal werd er onder het genot van een hapje en een (sterk) drankje nog lang nagepraat.

Gelbrich, Anja en Marcel en bedankt voor de super geslaagde dag!

Zet alvast in de agenda; 4 november a.s. najaarsvergadering met een interessante en sportieve invulling.

De volledige uitslag:

Senioren

Winnaarsronde

1e prijs

Lubbert Dijkstra en Annemaaike van der Wal

2e prijs

Sjoerd Zwaan, Gido Bos en Jorrit de Ree

3e prijs

Marc Speerstra en Arnold Boers

4e prijs

Ewoud Zwaan en Jette Elzinga

Verliezersronde

1e prijs

Peter en Marjan Koster

2e prijs

Eddy van der Wal en Janke Cnossen

Jeugd A

Winnaarsronde

1e prijs

Manon Overzet en Lars Dijkstra

2e prijs

Yorick Nota en Shane Werkman

Verliezersonde

1e prijs

Jurgen Tekstra en Bram Jonker

2e prijs

Jeska en Rick Nieuwland

Jeugd B

1e prijs

Danique Boers en Marit O’Keefe

2e prijs

Elise Zijlstra en Famke de Jong

3e prijs

Maaike Boers en Mette Franckena

Winnaars KV Yn ‘Flecht Bokaal

Senioren A

Lubbert Dijkstra

Senioren B

Arnold Boers

Jeugd A

Jamie Nauta

Jeugd B

Danique Boers

Winnaars Competitie

Senioren A

Ewoud Zwaan

Senioren B

Marijn Tekstra

Jeugd A

Shane Werkman

Jeugd B

Jamie Nauta

Sponsors