Sluiten

Verlag en uitslagen van de Sipke 1890 partij

Sipke 1890 Partij

6 mei 2012

Het was weer een prachtig gezicht, de vlaggen van Sipke 1890 wapperden strak langs het mooi gemaaide kaatsveld, waar jong en oud haar eerste kaatskunsten van het seizoen vertoonden. Voor de meesten was het wel weer even wennen om de goede timing te pakken te krijgen, maar desondanks werd er weer leuk en sportief gekaatst.

Bij de Senioren A was het partuur Egbert Heins, Rene Leenstra en Thomas Abbink superieur en pakte met 21 punten het maximale aantal punten.

Waar Thomas bij de A's de eerste prijs pakte, zegevierden broer Egbert samen met Elske Heins en Jinke Zondervan  bij de senioren B.

Het was bij de senioren C spannend waar er tussen nummer 1 en nummer 4 maar enkele punten verschil zat.Maar uiteindelijk kregen Paul Kuijpers, Simon Sijtsma en Jette Elzinga de kransen omgehangen.

Bij de jeugd A werd er heel leuk en attractief gekaatst, de eerste prijs ging naar het partuur van Jelger van de Weg en Rianne Merkies.

Het was altijd prijs bij de jeugd B, maar Niels van der Zee en Yorick Nota bleken de sterkste te zijn, waarbij Yorick uit handen van voorzitter a.i., penningmeester a.i. , wedstrijdleider, kaatser ( wat is de kaatsvereniging zonder hem) Johannes de Vries, de aanmoedigingsbeker uitgereikt kreeg.

UITSLAGEN:

Sipke 1890 Partij

6 mei 2012

Senioren A

Eerste Prijs

Egbert Heins
Rene Leenstra
Thomas Abbink

Tweede Prijs

Ewoud Zwaan
Jesse Zwaan
Gijsbert Koehoorn

Senioren B

Winaars Eerste Prijs

Egbert Abbink
Elske Heins
Jinke Zondervan

Winaars Tweede Prijs

Johannes de Vries
Machteld Kuipers
Martien Korteweg

Verliezers Eerste Prijs

Johannes Nieuwland
Willem Zeinstra
Sandra Zeinstra

Senioren C

Eerste Prijs

Paul Kuijpers
Simon Sijtsma
Jette Elzinga

Tweede Prijs

Fred Sterk
Jelmer van Rosendal
Anke Miedema

Jeugd A

Winnaars Eerste Prijs

Jelger van der Weg
Rianne Merkies

Winnaars Tweede Prijs

Jeroen Zeinstra
Maarten Sterk

Verliezers Eerste Prijs

Nick van der Zee
Isa Wessels

Verliezers Tweede Prijs

Marjon Zeinstra
Kenrick van der Weg

Jeugd B

Eerste Prijs

Niels van der Zee
Yorick Nauta (aanmoedigingsbeker)

Tweede Prijs

Jurgen Tekstra
Jeska Nieuwland

Derde Prijs

Shane Werkman
Tess Koster

Sponsors